• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2010-09-13 14:51:23

Trwała ondulacjaKręcone włosy to marzenie wielu kobiet. Wszystkie panie o prostych włosach stosują różnego typu preparaty i urządzenia, które umożliwią im uzyskanie wymarzonych loków. Niestety, są to zabiegi krótkotrwałe. Istnieje jednak zabieg, który pozwala na uzyskanie trwałych loków. Jest to trwała ondulacja.

 

Czym jest trwała ondulacja? Wod technicznego punktu widzenia trwała ondulacja to chemiczny zabieg przeprowadzany na włosach. Preparaty do trwałej ondulacji przerywają naturalne wiązania we włosach. Umozliwia to uzyskanie trwałych ich skrętów poprzez nawinięcie włosów na wałki. Z praktycznego punktu widzenia trwała ondulacja to zabieg, który na stael skręci nasze włosy.

 

Podjęcie decyzji o trwałej ondulacji powinno być dobrze przemyślane. Trwała ondulacja może powaznie wpłynąc na strukturę włosa. Włosy delikatne lub poddane źle przeprowadzonej ondulacji moga zostać trwale zniszczone. Poza tym pamiętać trzeba, że ondulacja jest zabiegiem o długotrwałym działaniu. Fale na włosach pozostać moga nawet przez pół roku. Dlatego jeśli nie jesteśmy pewne czy to właśnie loki są nasza wymarzoną fryzurą – lepiej nie decydować się na trwałą ondulację.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Trwała ondulacja
Nick: