• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2010-09-14 09:07:21

Popularne fryzury dla włosów krótkichSzczególnie modne w ostatnim sezonie stały się włosy krótkie – wręcz króciutkie. W poprzednich latach było nie do pomyślenia aby dziewczyna miała włosy krótkie, często krótszcze od faceta.

 

Pierwsze osoby, które decydoiwały się na taki krok, spotykały się z raczej mieszaną opinią. Więcej było z pewnością przeciwników niż zwolenników. Teraz staje się to coraz bardziej powrzechne. Włosy krótkie podkreślają kobiecość i dorosłość. Niestety do zmian trzeba się przeyzwyczaić. Zarówno kobiety jak i faceci muszą się przestawić. Dziewczęta dlatego, że zmienia się diametralnie nie tylko wygląd ale i sposób pielęgnacji włosów. Coraz częsciej na taki krok decydują się też gwiazdy.

 

Celebrytki rozpoczęły skracanie wlosów. Obecnie niektóre z nich mają naprawdę krótkie włosy. Ostatnim przykładem może być Emma Watson. Znana z roli Hermiony celebrytka, podkreślała, że długo czekała na tą zmiane. Na taki krok zdecydowały się też m.in. Katie Holmes i Rihanna. Ta ostatnia zmieniła nawet kolor włosów na czerwony. W środowisku Hollywodzkim spotkało się to z różnymi opiniami. Dyskusję podsycają fani, którzy dzielą się na zwolenników i przeciwników takich pomysłów.

 

domeny internetowe poświęcone fryzjerstu bardzo często prezentują galerie zdjęć fryzur, dla włosów o różnej długości. Szczególnie warto odwiedzić zakąłdki z fryzurami dla włosów krótkich.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Popularne fryzury dla włosów krótkich
Nick: