• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2010-09-14 09:12:12

Popularne fryzury dla włosów średnichCzęsto boimy się eskperymentować z długością włosów. Dla kobiet włosy są z pewnością bardzo ważne. Mężczyźni przykładają znacznie mniejsza wagę do ich długości (nie przeszkadza im nawet ich brak). Panie przywiązują się przez lata do nich.

 

Przecież długość włosów zależy od tego, ile czasu nie będziemy ich ścinać. Warto czasem dokonać zmia. Mogą one być czasem bardzo trafne. - i najczęściej są. Skróćmy nasze włosy. W tym sezonie bardzo modne będą włosy do ramion. Rozumiem Cie doskonale! Boisz się! Przed ścięciem obejrzyj katalog fryzur. U danego fryzjera lub w internecie. Nie staraj się wzorować na gwiazdach.

 

Mimo że twoja ulubiona celebrytka wygląda wspaniale. - nie warto! Twoje znajome zaczną Cię do niej przyrównywać. Spójrz na zdjęcia dziewczyn, które są modelkami. Gdy znajdziesz już kilka fryzur, które mogłabyś mieć, warto je wydrukować. Zabierz zdjęcia do zaufanego salonu fryzjerskiego i skonsultuj swoją ostateczną decyzję. Otrzymasz na pewno fachową radę. Pamiętaj, że istnieje też komputerowy dobór fryzur. Po chwili będzisz mogła zobaczyć siebie w danej fryzurze na monitorze..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Popularne fryzury dla włosów średnich
Nick: